Kupuję Razem: 0,00 zł

Skuteczny kolagen nie tylko w MLM

0
Skuteczny kolagen nie tylko w MLM

Pierwszy raz z kolagenem naturalnym spotkaliśmy się za pośrednictwem MLM, na długo przed wyjaśnieniem mechanizmów przenikania kolagenowych białek przez skórę. Idea odmładzającego naturalnego kosmetyku uderzającego w przyczyny starzenia się skóry od razu skradła nasze serca. Marketing sieciowy, z którego wywodzi się ten niesamowity kosmetyk, jest niszowym systemem sprzedaży. Uważamy, że nadszedł czas, aby kolagen naturalny był dostępny dla każdego, również  poza MLM.  

Kolagen naturalny jest naszym zdaniem kosmetykiem stworzonym (i wymarzonym!) dosłownie dla każdego. Czas, żeby zabłysnął w świetle reflektorów jak prawdziwa gwiazda, a nie jeden z wielu produktów dostępnych w sprzedaży bezpośredniej. Tak powstał projekt Wybieramy Kolagen, w skrócie WKN. Dajemy Ci możliwość zamówienia ulubionego kosmetyku bezpośrednio przez sklep internetowy: prosto, szybko, z fachową poradą.

Byłaś na prezentacji kolagenu naturalnego?

Spotykając się z dystrybutorem, konsultantem lub partnerem firmy MLM, z pewnością usłyszałeś o fantastycznych właściwościach odmładzających kolagenu naturalnego. To fakt (już) potwierdzony badaniami.

Kolagen naturalny jest nazwą handlową aktywnego biologicznie hydratu kolagenu rybiego w żelu. Takie żele stosuje się jako serum do twarzy i ciała, a efekty są nieporównywalne do żadnych znanych nam kosmetyków. Kolagen naturalny to rdzennie polskie dzieło biotechnologów, którzy odkryli, w jaki sposób utrzymać aktywność biologiczną tego białka i zaobserwowali jego właściwości regenerujące i odmładzające skórę. Jakie? Redukuje zmarszczki, ujędrnia skórę i poprawia jej wygląd.

Wyobraź sobie, że trafiasz na kosmetyk sprawiający, że Twoja skóra wygląda jak 10, a nawet 15 lat temu. A czasami dużo, dużo lepiej. Przy regularnym stosowaniu zapewnia niesamowite efekty, tylko że nikt nie wie właściwie dlaczego tak się dzieje. Takie były początki kolagenu naturalnego. Dzisiaj wiadomo na ten temat znacznie więcej.

Tak, kolagen naturalny jest fenomenem – rewelacyjnym, odmładzającym produktem, sprawdzonym przez tysiące zadowolonych użytkowników. I tak, kolagen naturalny możesz nabyć od przedstawiciela firmy MLM.

Problem w tym, że początkujący dystrybutorzy niewiele wiedzą na temat samego kolagenu. Żeby być przedstawicielem firmy nie trzeba przechodzić rozmowy kwalifikacyjnej, zdawać testu na temat produktów lub posiadać wyższego wykształcenia. Wystarczy wnieść opłatę startową. Konsultanci nie powiedzą Ci też, że ich kolagen naturalny wcale nie jest jedyny na rynku. A są też inne, być może bardziej odpowiednie dla Twojej skóry i portfela. 

 

Ranking kolagenów do twarzy »  

Dlaczego chcemy umożliwić Ci zakup kolagenu poza MLM?

Chodzi nam o wiedzę – rozpowszechnianie rzetelnych informacji o kolagenie: faktów, badań, danych, które da się porównać, a nie tylko rekomendacji zadowolonych klientów. MLM, czyli marketing wielopoziomowy, reprezentowany przez takie firmy jak Colway, Souvre Internationale, Perfect Coll, Colway International, WellU opiera się głównie na systemie rekomendacji.

Od czasu pierwszej butelki kolagenu naturalnego sprzedanej za pośrednictwem sprzedaży bezpośredniej, wiele się zmieniło. Wówczas system MLM był jak szyty na miarę dla tego kosmetyku.  Białko kolagenowe jest bardzo delikatne, więc wymaga dobrego zabezpieczenia i metod przechowywania, żeby zachowało swoje właściwości. Sklepowe półki i magazyny nie są do tego przystosowane. Nie wiadomo było też, dlaczego działa i jak przenika przez skórę.

„Kolagen w żelu” wywoływał śmiech kosmetologów i dermatologów – przecież białko kolagenowe jest zbyt duże żeby dotrzeć do skóry właściwej!

Jednak natychmiast przestawał się śmiać każdy, kto tylko go wypróbował.

Dzisiaj już wiemy, jak kolagen naturalny odmładza.

Nałożony na wilgotną twarz ulega fermentacji pod wpływem żelatynazyny – enzymu naskórka. Wówczas kolagenowa trójhelisa rozpada się w charakterystyczny sposób, na długie łańcuchy białkowe, peptydy oraz aminokwasy. Te substancje dostają się do skóry właściwej wykorzystując drogę międzykomórkową pomiędzy lamellami cementu warstwy rogowej. Twarz zwilżamy przed aplikacją, żeby odsunąć od siebie lamelle i utorować drogę peptydom i aminokwasom. Właśnie one niosą informację. Słyszałeś o naskórkowym czynniku wzrostu? Peptydy kolagenowe działają podobnie –pobudzają komórki warstwy twórczej naskórka do podziałów. Część z nich zachowuje się trochę jak nasz własny fibroblastowy czynnik wzrostu, stymulując komórki skóry właściwej do produkcji i naprawy kolagenu. Trójhelisa, którą posiada tylko kolagen naturalny, jest tu bardzo ważna, gdyż, jak okazało się podczas badań, peptydy ciężkie (tzn. te o spiralnej budowie) sprawniej przenikają do warstwy twórczej naskórka i skóry właściwej. Te peptydy pochodzące z rozpadu, które są zbyt duże, żeby przekroczyć barierę naskórka, tworzą na powierzchni skóry film chroniący przed podrażnieniami i zapobiegający utracie wody. 

[cyt. za: S. Jurkowska, Kolagen. Przyjaciel, który nie pyta o wiek! Opole 2019]

Od kiedy wyjaśniono, co dokładnie dzieje się z kolagenowym żelem po nałożeniu na twarz, zainteresowały się nim firmy kosmetyczne. Dzisiaj na rynku mamy około 30 różnych kolagenów naturalnych i natywnych, wszystkie produkowane w Polsce przez różnych producentów. Mają różne nazwy handlowe, producenci uzupełniają je o dodatkowe substancje aktywne, różnią się też ceną, pojemnością, stężeniem, czystością, skutecznością, pH – możesz wybierać do woli.

Ranking kolagenów do twarzy »  

Jeśli kolagen z MLM, to tylko świadomie!

Konsultant, dystrybutor czy partner biznesowy firmy – jakkolwiek przedstawia się osoba, polecająca Ci produkt, zarabia na każdym Twoim zakupie prowizję i marżę. Zarobi najwięcej, jeśli uda mu się nakłonić Cię do regularnych zakupów i polecania produktów dalej. W ten sposób zarabia w Polsce ponad 900 tysięcy osób. Sam możesz zarobić tak dodatkowe pieniądze. Ważne, żeby była to świadoma decyzja, a nie podjęta pod wpływem emocji.

Jeżeli dystrybutor firmy nie zaproponował Ci jeszcze rejestracji w firmie, z pewnością zrobi to za chwilę. Warto rozważyć taką opcję. Oszacuj, czy masz czas na budowanie własnego zespołu sprzedawców lub klientów i chcesz się temu poświęcić, w innym wypadku po prostu będziesz wydawać średnio 500 zł na zamówienia, żeby sprostać wymaganiom tak zwanej kwalifikacji, gwarantującej stały rabat.

Możesz zamawiać kolagen w systemie MLM bez dużego rabatu partnerskiego, za to z mniejszym, tzw. „rabatem klienckim” – niektóre firmy umożliwiają takie zakupy stałym klientom. Jeżeli ta opcja nie jest dostępna (zależy od firmy), zawsze możesz wyjaśnić przedstawicielowi, że chcesz być jedynie klientem i robić u niego zakupy sporadycznie. Wiemy jednak, że cenisz sobie swój czas i czasami nie masz ochoty nic wyjaśniać, tylko po prostu zamówić swój ulubiony kosmetyk.

Dzisiaj produkcją kolagenu naturalnego zajmują się również firmy kosmetyczne nie związane z MLM. I chwała im za to! Z drugiej strony firmy marketingu sieciowego wciąż dystrybuują hydrat kolagenu rybiego w swoim systemie sprzedaży. Też fajnie – zapewniają dochód i zajęcie osobom, które czują się w sprzedaży jak tołpyga w wodzie ❤ 

Dzisiaj możesz po prostu kupić kolagen naturalny przez Internet. Jest z czego wybierać!

Najpierw stworzyliśmy dla siebie ranking kolagenów do twarzy. Teraz publikujemy go również dla Ciebie. Każdy z kosmetyków przetestowaliśmy sami i dokładnie opisaliśmy. Na co dzień pracujemy z najlepszymi kolagenami we własnych salonach kosmetycznych – stosujemy je podczas zabiegów, więc widzimy codziennie, jak upiększają skórę. Potem zabraliśmy się za suplementy z kolagenem. Opracowaliśmy ranking kolagenów na skórę oraz ranking kolagenów na stawy. Wszystko po to, aby pomóc Ci wybrać najlepszy produkt. 

Na naszej stronie zamieściliśmy artykuły, z których dowiesz się, jak wzmocnić efekty działania kolagenu. Postaraliśmy się, żeby produkty z topu rankingu znalazły się w naszym sklepie online. Wielu z nich nie znajdziesz nigdzie indziej.

Potrzebujesz dodatkowej porady? Skontaktuj się z nami >>

 

Redakcja WKN

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium