Kupuję Razem: 0,00 zł

Kolagen BingoSpa

0
Kolagen BingoSpa

Kolagen BingoSpa jest natywnym, niezhydrolizowanym białkiem o dużej masie cząsteczkowej. W ofercie firmy znajdziemy kolagen cielęcy i rybi (z przewagą tego pierwszego) – w formie surowców kosmetycznych oraz gotowych preparatów naskórnych. Firma nie produkuje hydratów kolagenu w żelu – płyn w kosmetykach BingoSpa różni się strukturą, zapachem, wielkością cząsteczek, ph, współczynnikiem TEWL i skutecznością od popularnych hydratów kolagenów naturalnych i natywnych do twarzy. Preparaty są sprzedawane w szklanych butelkach aptecznych. Można je dodawać do kremów, podkładów i innych gotowych kosmetyków pielęgnacyjnych. 

Kolagen do twarzy i ciała BingoSpa

Sposób użycia kolagenów BingoSpa – podobnie jak żele kolagenowe: nanieść na wilgotną skórę i delikatnie wklepać. W ciało wmasować ruchami od dołu do góry. W przypadku uczucia ściągania skóry nałożyć krem lub balsam.

Kolagen 100% BingoSpa

Niezhydrolizowany, cielęcy kolagen natywny z elastyną. Białko naturalne w wodnym roztworze. Zawartość hydroksyproliny min. ug/ml 700. Sucha pozostałość  –  min. 3,0%. Kolagen zawiera peptydy o masach cząsteczkowych od 400 do 40.000 daltonów.

 collagen 100% bingospa

Kolagen rybi (surowiec kosmetyczny) BingoSpa

Niehydrolizowane natywne białko rybie dużej masie cząsteczkowej. Charakteryzuje się potrójną, spiralną strukturą. Jednorodna, klarowna ciecz o bursztynowym kolorze i gęstości  1.0 g/cm3. Nieprzyjemny zapach (surowiec kosmetyczny).

bingospa kolagen rybi

Kolagen 100% z kwasem hialuronowym BingoSpa

Niezhydrolizowany, cielęcy kolagen natywny z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy jest naturalnym mukopolisacharydem występującym w naszym organizmie  – dzięki niemu skóra zyskuje młody wygląd, jest gładka, jędrna i napięta. Kolagen z elastyną 100% BingoSpa

Niezhydrolizowany, cielęcy kolagen natywny z rozpuszczalnym hydrolizatem elastyny, zawierający wolne aminokwasy i peptydy o masach cząsteczkowych od 400 do 40 000 daltonów oraz mukopolisacharydy – naturalne składniki tkanki łącznej (m.in. kwas hialuronowy).

kolagen 100% z kwasem hialuronowym

Suplementy kolagenowe BingoSpa

Firma nie ma ofercie suplementów diety.

BingoSpa – co warto wiedzieć?

BingoSpa to producent kosmetyków, importer surowców oraz marka kosmetyczna obecna w kilkunastu krajach. Istnieje na rynku od 1988 roku. Firma podkreśla „rewelacyjne działanie kolagenu BingoSpa”. W ofercie ma ok. 500 produktów kosmetycznych. Produkty BingoSpa można znaleźć w sklepie internetowym marki oraz u niezależnych dystrybutorów.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium