Kolagen do twarzy

Kolagen DuoLife

Kolagen naturalny DuoLife

Firma DuoLife oferuje suplementy diety z kolagenem w formie płynnej i kapsułkowanej (kolagen w tabletkach). Produkty DuoLife są wolne od GMO, tzn. składniki preparatów nie pochodzą z upraw modyfikowanych genetycznie. W składzie suplementów DuoLife znajdziemy kolagen morski, uzupełniony o antyoksydanty i autorskie formuły składników.

 

Ranking kolagenów do twarzy »  

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Suplement kolagenowy DuoLife Collagen

DuoLife Collagen – kolagen do picia – jest wzbogacony formułą antyoksydantów; zawiera skrzyp polny, acerolę, pokrzywę, pędy bambusa i mango. Dodatkami do przeciwutleniaczy, uzupełniającymi skład suplementu, są chondroityna z rekina, kwas hialuronowy i siarczan glukozaminy.

Jak sugeruje producent, forma płynna kolagenu ułatwia wchłanianie się białka młodości z przewodu pokarmowego. Po okresie 6 godzin kolagen miałby przenikać do tkanek, po 24 godzinach do skóry, a po 48 do stawów.

Czego nie dowiemy się od producenta? Brakuje informacji, ile kolagenu zawiera DuoLife Collagen oraz jaki konkretnie to kolagen – hydrat, hydrolizat, a może rozpuszczony liofilizat?

Jakich efektów możemy się spodziewać po systematycznej suplementacji kolagenem DuoLife Collagen? Poprawy jędrności i elastyczności skóry, wzmocnienia włosów i paznokci, utrzymania dobrej kondycji stawów i kości.

Jedna butelka (750 ml) powinna wystarczyć na ok. 30 dni kuracji.

Suplement kolagenowy DuoLife Medical Formula ProStik

Suplement diety w kapsułkach zawierający 50 mg hydrolizatu kolagenu ze skór ryb morskich, uzupełniony o składniki korzystnie wpływające na stan mięśni, stawów, oraz sprawność ruchową. Preparat jest reklamowany jako „kolagen na stawy”. Nie wiadomo, jaki aminogram ma kolagen DuoLife  – producent nie udostępnia tych informacji w swoich mediach, a zawartość aminokwasów jest kluczowa dla anaboliczności (przyswajalności) suplementów z kolagenem.

Produkt DuoLife Medical Formula ProStik uzupełniają: inulina, zastrzeżona formuła z owoców mangostanu właściwego, ekstrakt z mumio shilajit (brak naukowych dowodów na działanie składnika, nazywany potocznie „krwią gór”),ekstrakt z kory wierzby, ekstrakt z korzenia hakorośli, ekstrakt z ziela wąkroty azjatyckiej, a także ekstrakt z korzenia arcydzięgla.

W opakowaniu znajduje się 60 kapsułek.

Kolagen do twarzy DuoLife

Kolagen DuoLife Collagen w płynie można stosować w charakterze nutrikosmetyku poprawiającego stan skóry.

Brak produktów dedykowanych do pielęgnacji twarzy z kolagenem w ofercie firmy.

Kolagen do ciała DuoLife

Kolagen DuoLife Collagen w płynie można stosować w charakterze nutrikosmetyku poprawiającego stan skóry.

Brak produktów dedykowanych do pielęgnacji twarzy z kolagenem w ofercie firmy.

DuoLife – co warto wiedzieć?

Polska firma założona oficjalnie w 2012 roku. Na rynku pod marką DuoLife możemy znaleźć suplementy diety w formie płynnej i w kapsułkach. Suplementy DuoLife są produkowane z zachowaniem najwyższych norm jakości. Produkty poosiadają certyfikaty ISO, GMP, HACCP.

„Klub” DuoLife działa w oparciu o marketing sieciowy, zwany inaczej MLM. Sama firma zamiast sformułowania MLM używa pojęcia „Soft Marketing” ze względów wizerunkowych. Sprzedaż suplementów DuoLife opiera się na polecaniu produktów przez zadowolonych użytkowników, którzy otrzymują określoną prowizję za Twój zakup. Aby móc kupić produkty ze zniżką, należy zarejestrować się jako klient / dystrybutor firmy – tzn. uzyskać członkostwo w klubie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl