Kupuję Razem: 0,00 zł

Zestawy promocyjne, to jeszcze większe oszczędności!

Przygotowaliśmy propozycję zestawów łącząc popularne, najlepsze kosmetyki i suplementy. Dobrane produkty gwarantują dużą skuteczność i działają komplementarnie.

Jeszcze bardziej uatrakcyjniliśmy ceny. Kupując w zestawie zapłacisz jeszcze mniej, niż kupując produkty w promocyjnych cenach pojedynczo.

Zestawy promocyjne

Dlaczego warto kupić zestaw?

Zadziałasz kompleksowo dla skórę twarzy

Najlepsze efekty uzyskamy działając kompleksowo, czyli od środka i na zewnątrz. Zestawy promocyjne łączą ze sobą suplementy z kolagenem, a także kolagen do twarzy i ciała, dzięki czemu możemy wzbogacić swoją pielęgnację i zadbać o skórę na obu płaszczyznach.

Więcej oszczędzisz

Największym plusem zestawów promocyjnych jest ich cena, ponieważ produkty w zestawie zawsze wychodzą taniej. Staramy się zaskakiwać Was i tworzyć takie zestawy, abyście mogli przetestować najlepsze produkty z jak najniższych cenach na rynku.

Poznasz nowe produkty

Zaczynając od zestawu promocyjnego, możemy poznać nowe produkty i zobaczyć, czego wymaga nasza skóra i jakich efektów oczekujemy. Zamiast decydować się od razu na pełne pojemności kolagenu w żelu, warto przetestować i sprawdzić jego działanie kupując mniejszy wariant kosmetyku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium