Kupuję Razem: 0,00 zł
O nas

Poznaj nasz zespół dedykowany jednemu z najbardziej fascynujących obszarów w dziedzinie zdrowia i urody. Kolagenowi. 

Nasz zespół ekspertów to pasjonaci i profesjonaliści, którzy łączą wiedzę i doświadczenie, aby dostarczać rzetelne, naukowo poparte i przystępne informacje na temat różnych aspektów stosowania kolagenu. 

 

 Dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z zakresu

  • zdrowia,
  • kosmetologii,
  • chemii
  • farmacji,
  • biotechnologii

od 2018 roku czuwamy nad procesami tworzenia rankingów kosmetyków i suplementów diety, analizując receptury i składy, pisząc artykuły i wyjaśniając złożone zagadnienia chemiczne w prosty sposób. 

 

Łukasz Rajzer

Przez ostatnie 15 lat współtworzyłem wiele porównywarek, w tym Rankomat.pl, Mubi.pl czy Ranking-oczyszczaczy.pl. 7 lat temu przyjaciółka zainteresowała mnie kolagenem. Po poznaniu badań na temat jego właściwości oraz organoleptycznym sprawdzeniu na sobie i rodzinie, jak działa, uznałem, że stworzę miejsce, które potraktuje go na poważnie. Tak powstał sklep i zespół ekspertów WybieramyKolagen.pl. Opiniujemy produkty i tworzymy niezależne rankingi, by każdy nasz użytkownik mógł wybrać najlepszy kolagen i zaoszczędzić.


Magdalena Borowiak

Chemia od zawsze mnie fascynowała, dlatego zostałam magistrem inżynierem technologii chemicznej. Jestem także technikiem farmacji. To właśnie praca w aptece i kontakt z pacjentami spowodowały, że zaczęłam analizować suplementy diety. Wysłuchałam tysiące historii o bólach stawów, łamliwych paznokciach czy przesuszonej skórze. Wyniesione z apteki doświadczenie jest niezwykle pomocne. Dla WybieramyKolagen.pl wyszukuję i analizuję badania naukowe, które pozwalają nam w sposób uczciwy, rzetelny i przede wszystkim poparty dowodami tworzyć rankingi.


Martyna Ubych

Z wykształcenia jestem redaktorką, specjalistką dietetyki i suplementacji oraz antropologiem kultury. Rzetelna publicystyka w zakresie medycyny i suplementacji to moja pasja. Od 2016 roku pracowałam w firmach produkujących suplementy diety i kosmetyki z kolagenem. W czasie wolnym pochłania mnie analizowanie wpływu, jaki odżywianie, suplementacja i sport mają na zdrowie, wygląd i samopoczucie. Dla WybieramyKolagen.pl gościnnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem z zakresu biotechnologii białek, publikując teksty i opiniując produkty z kolagenem.


Aleksandra Wojnarowska

Współtworzę WybieramyKolagen.pl od 2019 roku. Moja podróż po fascynującym świecie suplementacji i kosmetyki rozpoczęła się 10 lat temu, kiedy rozpoczęłam pracę w firmie produkującej suplementy diety i kosmetyki, m.in. z kolagenem. Doświadczenia technologa procesu produkcji skłoniły mnie do zgłębiania wiedzy na temat diety, urody i holistycznego podejścia do zdrowia. Cieszę się, że mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagając innym w dążeniu do ich osobistych celów zdrowotnych i estetycznych. Lubię tłumaczyć trudne rzeczy w przystępny sposób.


Monika Sypniewska

Dla WybieramyKolagen.pl piszę od startu tego projektu. Jestem kosmetolożką, która gorąco wierzy, że to co mamy na talerzu wpływa na stan naszej skóry. Skończyłam kurs dietetyki, moją pasją jest psychodietetyka. Pracuję w salonie kosmetycznym we Wrocławiu. Od wielu lat obserwuję, jak suplementacja kolagenu poprawia wygląd skóry moich klientek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium