Kupuję Razem: 0,00 zł


Kolagen Alldeynn

Suplementy Alldeynn do 30% taniej

Allnutrition Alldeynn to linia produktów stworzona przy współpracy Allnutrition z popularną infuencerką Deynn (Marita Surma - Majewska). Dostarczają na rynek produkty dla sportowców oraz suplementy, które zapewniają elastyczność i jędrność skóry. Allnutrition Alldeynn specjalizuje się m.in. w kolagenach do picia, które mają zadbać o urodę np.: Collarose ShotCollaroseCollarose Fish.

Poznaj skuteczność produktów i opinie o kolagenach Deynn z WybieramyKolagen.pl.

 

Kolagen Alldeynn

Beautyrose Beautyrose
Nasza cena:

99,99 zł

szt.
zobacz więcej
Collarose Collarose
Nasza cena:

119,00 zł

zobacz więcej
Collarose Shot Collarose Shot
Nasza cena:

4,99 zł

szt.
zobacz więcej
Collarose Drink Collarose Drink
Nasza cena:

4,99 zł

szt.
zobacz więcej
Collarose Elixir Collarose Elixir
Nasza cena:

89,99 zł

szt.
zobacz więcej
Collarose Fish Collarose Fish
Nasza cena:

129,00 zł

zobacz więcej

Kolagen Alldeynn - nasza opinia

Podstawowym składnikiem suplementów z kolagenem Allnutrition Alldeynn jest hydrolizowany kolagen Verisol®. Oferta producenta w zakresie formy suplementacji jest bardzo rozbudowana, umożliwiając wybór zgodnie z preferencjami.

Najpopularniejsze produkty w kategorii kolagen AllDeynn to zdecydowanie Collarose i Collarose Fish. Suplementy są dostępne w sprzedaży jako kolagen w proszku w różnych smakach: malina- poziomka, mango- marakuja lub pomarańcza. Suplementy zawierają hydrolizowany kolagen w dawce 5000 mg różnego pochodzenia. W przypadku Collarose jest to kolagen wołowy, natomiast Collarose Fish zawiera kolagen rybi. Suplementy nie różnią się natomiast składnikami dodatkowymi. Zostały wzbogacone o witaminę C, kwas hialuronowy i biotynę. Alldeynn Collarose i Collarose Fish to suplementy, które wymagają samodzielnego odmierzenia dziennej porcji produktu. Jedna puszka kolagenu w proszku wystarczy aż na 50 dni suplementacji.

 

 
 

 

Kolagen Alldeynn jest również dostępny w sprzedaży w formie płynnej jako typowy kolagen do picia. W produktach wykorzystano kolagen pochodzenia zwierzęcego w różnych dawkach. Poszczególne suplementy różnią się nieznacznie składnikami dodatkowymi. Każdy produkt umożliwia inny sposób suplementacji.

 

Nasza opinia o Collarose Shot 

Jest to odpowiednik suplementu Collarose, tylko w formie płynnej w postaci gotowego do spożycia shota kolagenowego. Jest to bardzo wygodna propozycja, szczególnie na podróż lub trening. Koszt dziennej suplementacji jest jednak dużo wyższy w porównaniu do Collarose w proszku.

 

Nasza opinia o Collarose Drink

Kolagen do picia o smaku grejpfrutowo- różanym z dodatkiem witamin z grupy B, to ciekawe urozmaicenie standardowej suplementacji. Produkt zawiera nieco mniejszą dawkę kolagenu niż pozostałe - w jednej puszce znajduje się 3300 mg hydrolizowanego kolagenu pochodzenia zwierzęcego.

 

Nasza opinia o Collarose Elixir

Najnowsza propozycja marki Alldeynn to kolagen w formie koncentratu, który przeznaczony jest do codziennego spożycia po rozcieńczeniu z wodą. Suplement jest dostępny w sprzedaży w wariancie smakowym malina- poziomka, a jedna butelka wystarczy na przygotowanie 20 porcji dziennych. Collarose Elixir oprócz kolagenu, zawiera dodatek witaminy C, kwas hialuronowy oraz biotynę.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium