Kupuję Razem: 0,00 zł


Kolagen Alldeynn

Suplementy Alldeynn do 30% taniej

Allnutrition Alldeynn to linia produktów stworzona przy współpracy Allnutrition z popularną infuencerką Deynn (Marita Surma - Majewska). Dostarczają na rynek produkty dla sportowców, ale także takie, które zapewniają elastyczność i jędrność skóry. Allnutrition Alldeynn specjalizuje się m.in. w kolagenach do picia, które mają zadbać o urodę np.: Collarose ShotCollaroseCollarose Fish.

Poznaj skuteczność produktów i opinie o kolagenach Deynn z WybieramyKolagen.pl.

 

Kolagen Alldeynn

Collarose Collarose
Nasza cena: 119,00 zł
zobacz więcej
Collarose Shot Collarose Shot
Nasza cena: 4,99 zł
szt.
zobacz więcej
Beautyrose Beautyrose
Nasza cena: 99,99 zł
szt.
zobacz więcej
Collarose Fish Collarose Fish
Nasza cena: 129,00 zł
zobacz więcej

Poznaj nasze opinie o produktach Alldeynn

Opinia o Collarose - zdrowe włosy i paznokcie

Kolagen do picia z dużą dawką hydrolizowanego kolagenu pochodzenia wołowego. W składzie ma dodatkowo witaminę C, kwas hialuronowy i biotynę, które wspomogą kondycję skóry, włosów i paznokci. Minusem może być sposób przyrządzania, ponieważ trzeba samemu odmierzyć porcję do wypicia. Dobry stosunek składu do ceny.

 

Opinia o Collarose Shot - zdrowa skóra

Jest to odpowiednik suplementu Collarose, tylko w formie płynnej w postaci gotowego shota do spożycia. Jest to bardzo wygodna opcja, natomiast wypada prawie dwa razy drożej za porcję, niż klasyczny produkt.

 

Opinia o Collarose Fish - zadbaj o włosy, skórę i paznokcie

Kolagen do picia z dużą dawką kolagenu pochodzenia rybiego. Plusem jest jego niska cena i substancje dodatkowe, czyli biotyna, witamina C i kwas hialuronowy, które zadbają o strefę urodową. Minusem może być sposób przyrządzania, ponieważ trzeba samemu odmierzyć porcję do spożycia. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium