Kupuję Razem: 0,00 zł


Kolagen Colway Opinie

Colway - kolagen i suplementy do 30% taniej + Opinie

Colway to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek oferujących produkty kolagenowe bazujące na wieloletnich badaniach polskich naukowców, którym – jako pierwszym na świecie – udało się uzyskać aktywny biologicznie rybi kolagen. Colway ma w ofercie żele kolagenowe oraz suplementy z kolagenem w tabletkach. Są one świetnym uzupełnieniem kolagenu do twarzy. Poza tym firma oferuje wiele innych innowacyjnych suplementów. Marka Colway często mylona jest z marką Colway International. Obie mają te same korzenie.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Colway. Poznaj skuteczność produktów i opinie z WybieramyKolagen.pl.


Kolagen Colway

Colway Kolagen Naturalny Silver Colway Kolagen Naturalny Silver
Producent: Colway
Nasza cena:

307,00 zł

zobacz więcej
Colway Kolagen naturalny Platinum Colway Kolagen naturalny Platinum
Producent: Colway
Nasza cena:

277,00 zł

zobacz więcej
Colway Kolagen Naturalny Graphite Colway Kolagen Naturalny Graphite
Producent: Colway
Nasza cena:

367,00 zł

zobacz więcej
Colway Kolagen Vege Colway Kolagen Vege
Producent: Colway
Nasza cena:

237,00 zł

szt.
zobacz więcej
Colway Atelowoda Komórkowa Colway Atelowoda Komórkowa
Producent: Colway
Nasza cena:

167,00 zł

szt.
zobacz więcej
Colway Atelokrem MC² Colway Atelokrem MC²
Producent: Colway
Nasza cena:

259,00 zł

Witamina C-olway Witamina C-olway
Producent: Colway
Nasza cena:

137,00 zł

szt.
zobacz więcej
Colway Colvita 60 kaps. Colway Colvita 60 kaps.
Producent: Colway
Nasza cena:

207,00 zł

szt.
zobacz więcej
Colway Colvita 120 kaps. Colway Colvita 120 kaps.
Producent: Colway
Nasza cena:

407,00 zł

szt.
zobacz więcej
Colway DetoCol Colway DetoCol
Producent: Colway
Nasza cena:

129,00 zł

szt.
zobacz więcej
ColMega ColMega
Producent: Colway
Nasza cena:

117,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kolagenowa pielęgnacja ust Kolagenowa pielęgnacja ust
Producent: Colway
Nasza cena:

79,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kolagen Diamentowy Kolagen Diamentowy
Producent: Colway
Nasza cena:

309,00 zł

Colway Colgenium Colway Colgenium
Producent: Colway
Nasza cena:

187,00 zł

szt.
zobacz więcej
Colway LunaCol Colway LunaCol
Producent: Colway
Nasza cena:

267,00 zł

Colway Colamina Colway Colamina
Producent: Colway
Nasza cena:

157,00 zł


 Colway – co warto wiedzieć o firmie?

 • Polska firma założona w 2003/4 roku. Działa aktualnie jako spółka jawna.
 • Historia firmy sięga lat 80-tych XX wieku, kiedy to polscy naukowcy przeprowadzali pionierskie badania nad kolagenem.
 • Colway prowadzi sprzedaż w Polsce i za granicą. W 2015 roku dystrybucję na rynkach zagranicznych przejęła spółka-córka Colway International, jednak w 2019 roku firmy rozdzieliły się i aktualnie prowadzą osobną dystrybucję.  
 • Produkty wytwarzane są w firmach zewnętrznych (kontraktowych).
 • Jedna z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych firm MLM w Polsce.
 • Colway istnieje na polskim rynku już 20 lat. 
 • Oferta Colway obejmuje szeroki zakres produktów, w tym różne linie kosmetyków kolagenowych (np. Złota Linia Atelo, Linia Klasyczna, Linia Diamentowa) oraz suplementy diety, które łączą bogactwo natury z nowoczesną technologią.
 • Firma notowała największą popularność na początku działalności i w latach 2014-2016, co pokazuje zainteresowanie firmą w wyszukiwarce Google w latach 2004-2024. 

Zainteresowanie Colway w wyszukiwarce Google odpowiada jej popularności w latach 2004-2024

Czy bać się współpracy z firmą Colway?

Nie. Firma Colway jest polską firmą MLM, co oznacza, że współpraca z nią opiera się na budowaniu sieci dystrybutorów, którzy sprzedają produkty firmy bezpośrednio klientom, a także mogą rekrutować nowych dystrybutorów do swojej sieci.

To model biznesowy, który umożliwia dystrybutorom zarabianie na sprzedaży produktów oraz na działalności sprzedażowej zaproszonych do współpracy osób, które dołączyły do sieci na ich polecenie. 

Negatywne opinie o firmie Colway wynikają w większości z rozczarowania osób, które podjęły współpracę i nie osiągnęły sukcesu w sprzedaży. W rzeczywistości jest to trudna praca, która wymaga wielu umiejętności, w tym szerokiej wiedzy o zaawansowanych biotechnologicznie produktach.

Zasady współpracy z firmą Colway 

 • Rejestracja i start - aby zostać dystrybutorem Colway, należy się zarejestrować, wypełniając odpowiedni formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie firmy. Współpraca może rozpocząć się od zakupu produktów dla własnych potrzeb lub z zamiarem prowadzenia sprzedaży. 
 • Sprzedaż bezpośrednia - dystrybutorzy firmy Colway sprzedają produkty bezpośrednio klientom. Mogą to robić osobiście, przez Internet lub organizując spotkania i prezentacje produktów.
 • Budowanie sieci - dystrybutorzy mają możliwość budowania własnej sieci poprzez rekrutowanie nowych osób do współpracy z Colway. Zarobki zależą nie tylko od własnej sprzedaży, ale także od sprzedaży dokonywanej przez osoby w ich sieci.
 • Zarobki - system wynagrodzeń w Colway jest oparty na prowizji od sprzedaży własnej oraz prowizji od sprzedaży grupowej (sprzedaż dokonana przez osoby w sieci dystrybutora). Wysokość zarobków zależy od osiąganych wyników sprzedażowych oraz od rozmiaru i aktywności sieci:
  • 30% zniżki na produkty - po wpisaniu do systemu Colway, 
  • 34% zniżki na produkty - po osiągnięciu w dowolnym czasie poziomu zakupów 3000 zł liczonego w cenach detalicznych,
  • 38% zniżki na produkty - po osiągnięciu w dowolnym czasie poziomu zakupów 6000 zł liczonego w cenach detalicznych,
  • 42% zniżki na produkty - po osiągnięciu w dowolnym czasie poziomu zakupów 9000 zł liczonego w cenach detalicznych.

Kolagen Colway - co musisz o nim wiedzieć, zanim podejmiesz decyzję? 

 • Flagowym produktem Colway jest rybi kolagen naturalny, którego recepturę opracowano w 2003 roku. To wynalazek polskich naukowców - aktywny biologicznie kosmetyk naskórny o działaniu odmładzającym i regenerującym skórę. 
 • Kolagen Colway na początku wytwarzała firma Inventia, następnie IOC sp. z o.o. Kto aktualnie tworzy kolagen naturalny Colway pozostaje tajemnicą handlową firmy. 
 • Kolagen Colway, który znajduje się w produktach tej marki ma zachowaną strukturę spiralną, podobną do kolagenu występującego w ludzkim ciele. Dzięki temu jest on lepiej rozpoznawany i wykorzystywany przez organizm.
 • Wiele osób, które stosowały kolagen Colway, docenia efekty w zakresie radykalnej poprawy wyglądu skóry oraz jego właściwości redukujących zmarszczki i problemy skórne. 
 • Ambasadorką kolagenu Colway jest polska aktorka, Katarzyna Figura.
 • Kolagen Colway to kosmetyk o prostym składzie: Aqua (woda), collagen (kolagen), caprylyl glycol (gilkol kaprylowy - emolient i humektant), elastin (elastyna), lactic acid (kwas mlekowy).
 • Kolagen Colway jest produktem wolnym od barwników czy aromatów chemicznych. Jego skład tworzą czyste białka nieuczulające, woda, stabilizatory oraz kwas mlekowy niezbędny do powstania hydratu.
 • Kolageny naturalne Colway można podzielić pod względem części ryby, z której zostały pozyskane - Kolagen Graphite jest pozyskiwany z grzbietowej części skóry ryby wystawionej na promieniowanie UV, co powoduje, że zawiera dużo peptydów regenerujących skórę. Kolagen Platinum tworzy z najdelikatniejszej brzusznej części ryby bogatej w peptydy sygnałowe, odmładzające skórę i wypłycające zmarszczki. Kolagen Silver pozyskiwany jest z bocznych części rybiej skóry o średnim stopniu zapigmentowania. 
 • Kolagen Colway pozyskuje się z to tołpygi białej i tołpygi pstrej. Ryby te żyją w rzekach i jeziorach, gdzie żywią się planktonem i drobnym pokarmem roślinnym.

3 najpopularniejsze produkty Colway 

Analizując średnie miesięczne wyszukania polskich użytkowników Google, można wskazać, że 3 najbardziej popularne produkty firmy Colway to:

 • Nr 1. Colvita - ~ 1200 wyszukań
 • Nr 2. Szampon zagęszczający włosy - ~ 500 wyszukań
 • Nr 3. Kolagen Naturalny Siliver - ~ 150 wyszukań

1. Colvita kolagen - suplement z kolagenem  

Colvita to unikalny zestaw trzech składników, które wspólnie zadbają o odbudowę tkanek w skórze, nadając jej młody, zdrowy i jedwabiście gładki wygląd. Podstawą Colvity jest kolagen otrzymywany w poprzez liofilizację (wymrażanie wody), wzbogacony o algi będące nośnikiem jodu organicznego, oraz o witaminę E.

Zawartość: 60 lub 120 kapsułek.

 
 

Nasza opinia o produkcie Colvita kolagen 

Kolagen w tabletkach zawiera dodatek alg i jodu. Pierwszy polski liofilizat kolagenu. Wysoka jakość surowców. Minus - konieczność przyjmowania dwóch kapsułek dziennie.

2. Szampon Colway zagęszczający włosy (Szampon Zagęszczający Włosy dr Słonia)

Szampon z aktywną biologicznie diosminą, zwiększa ukrwienie mieszków włosowych, odżywiając je i zapewniając wzmocnienie włosów już od miejsc gdzie rodzi się włos. Powoduje to lepsze, długotrwałe ukrwienie cebulek włosowych i zauważalny efekt zmniejszenia się ilości włosów traconych podczas czesania już po 2-3 zastosowaniach.

Nasza opinia o produkcie szampon Colway zagęszczający włosy 

Produkt oparty o polski wynalazek - zastosowanie diosminy w kosmetykach na porost włosów. Kosmetyk działa skutecznie, stymulując wzrost nowych włosów. 

3. Kolagen Naturalny Silver 

(Średnia mies. liczba wyszukiwań w Google: ok. 120)

Jest to naturalny kolagen do twarzy i ciała pochodzenia rybiego. Colway kolagen naturalny Silver charakteryzuje się naturalnym i prostym składem. Jest bezzapachowy, dlatego można go stosować również do cery wrażliwej. Ma właściwości nawilżające i ujędrniające, przez co napina skórę i redukuje zmarszczki. Hamuje proces starzenia się skóry i aktywuje produkcję własnego kolagenu.

 • formuła żelu
 • naturalny i bezpieczny
 • bez zapachu.
 

Nasza opinia o produkcie Colway Kolagen Naturalny Silver

Naturalny hydrat kolagenu z ryb o pH 4,0 do 4,5, pozyskany z bocznej skóry tołpygi białej i tołpygi pstrej, bogatej w peptydy przeciwzmarszczkowe i silnie regenerujące skórę. Nie ma tak intensywnego działania przeciwzmarszczkowego jak kolagen Platinum ani regenerującego jak kolagen Graphite, za to łączy obie funkcje w jednym, uniwersalnym kosmetyku. To żel kolagenowy dla wielbicieli kompromisu ceny, jakości i działania. Szklane, wygodne opakowanie z pompką.

Najmocniejszy kolagen do twarzy firmy Colway 

Colway Kolagen naturalny Platinum 

Naturalny kolagen wzbogacony to niezastąpiony produkt przy codziennej pielęgnacji nawet bardzo wrażliwej czy podrażnionej skóry. 

Colway Kolagen naturalny Platinum to kolagen przeznaczony do twarzy, pochodzenia rybiego. Ma konsystencję żelu i jest bezzapachowy. Charakteryzuje się prostym składem z naturalnymi składnikami. Kolagen przede wszystkim redukuje zmarszczki i uelastycznia skórę. Ma za zadanie utrzymać cerę w dobrej kondycji, rozświetlić ją oraz nadać blasku. Żel kolagenowy dodatkowo nawilża cerę i pobudza produkcję kolagenu w naszej skórze.

 • formuła żelu
 • naturalny i bezpieczny
 • bez zapachów, konserwantów.
 

Nasza opinia o produkcie Colway Kolagen Naturalny Platinum 

Naturalny hydrat kolagenu z ryb o pH 4,0 do 4,5, pozyskany z najdelikatniejszej, białej skóry podbrzusza tołpygi białej i tołpygi pstrej, bogatej w peptydy sygnałowe, odmładzające skórę i wyraźnie wypłycające zmarszczki. Dostępny od lat w tej samej formule, chwalonej przez klientów.

Popularne kosmetyki kolagenowe Colway

Atelokrem MC2 Colway - dobry krem po kolagenie naturalnym 

Atelokrem MC2 to jedyny krem łączący w sobie trzy rodzaje natywnego kolagenu: atelokolagen, tropokolagen oraz prokolagen. Dzięki strukturze kremu oraz sposobie połączenia składników bazowych, organizm kontroluje ich uwalnianie co skutkuje lepszymi i długotrwałymi efektami zregenerowanej, elastycznej i młodej skóry. Pojemność: 50 ml.

 

Nasza opinia o Atelokrem MC2 Colway

Krem o bogatej formule, który świetnie współgra z kolagenem naturalnym Colway. Szybko się wchłania, dobrze wykańcza pielęgnację, nie roluje się pod makijażem. 

Eliksir dr Słonia

Bogaty w związki srebra eliksir działa antybakteryjnie, wspierając pielęgnację podrażnionej skóry. Pojemność: 75 ml.

Odżywka zagęszczająca włosy

Intensywnie działająca odżywka na bazie diosminy, która działa na cebulkę włosową sprawiając, że włosy rosną mocniejsze, są bardziej nawilżone i odzyskują naturalny kolor cofając pierwsze oznaki siwienia. Pojemność: 200 ml.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium