Kupuję Razem: 0,00 zł


Intenson Kolagen Morski Opinie

Kolagen Intenson - 6 rodzajów do 30% taniej + Opinie

Intenson to wiodąca polska marka super foods znana na całym świecie. W ofercie marki znajduje się wiele produktów żywieniowych, które pozwolą lepiej dbać o zdrowie. W naszym sklepie znajdziesz kolagen Intenson w kilku wariantach. Poszczególne produkty są do siebie bardzo podobne, dlatego pomagamy szybciej porównać ich przeznaczenie i skład.

Poznaj skuteczność produktów i opinie o kolagenach Intenson z WybieramyKolagen.pl.

 

Kolagen Intenson

 Intenson Kolagen Anti-Age Intenson Kolagen Anti-Age
Producent: Intenson
Nasza cena:

55,99 zł

szt.
zobacz więcej
 Intenson Kolagen Sport Intenson Kolagen Sport
Producent: Intenson
Nasza cena:

49,99 zł

szt.
zobacz więcej
 Intenson Kolagen Better Skin Intenson Kolagen Better Skin
Producent: Intenson
Nasza cena:

59,00 zł

szt.
zobacz więcej
 Intenson Kolagen Better Hair Intenson Kolagen Better Hair
Producent: Intenson
Nasza cena:

59,00 zł

szt.
zobacz więcej

Intenson - co warto wiedzieć o firmie?

  • Intenson to marka, która wyróżnia się nie tylko wysoką jakością swoich produktów, ale także głębokim zaangażowaniem w zdrowy styl życia i poszanowanie dla natury. Nazwa samej marki jest połączeniem słów "Intensywny" i "Esencja", które doskonale oddaje filozofię firmy. Celem Intenson jest dostarczanie produktów, które są intensywną troską o szczegół i esencją tego, co najlepsze w naturze.
  • Jakość produktów Intenson została potwierdzona międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa żywności, takimi jak certyfikat IFS, co oznacza, że producent przestrzega surowych norm produkcji.
  • W ofercie tej polskiej marki znajduje się szereg suplementów diety, w tym kolagen w tabletkach, słodziki i przekąski.
  • Kolagen marki Intenson to suplementy w formie tabletek, bazujące na kolagenie rybim lub wieprzowo- wołowym. Cechują się bardzo prostym składem, są to produkty zarówno z samym kolagenem, jak i wzbogacone o składniki dodatkowe takie jak: kwas hialuronowy, czy witamina C.

Intenson Kolagen - opinie

Nasza opinia o Intenson Kolagen Morski + hialuron + wit C

Jest to kolagen w kapsułkach, który zawiera 0,895 g hydrolizowanego kolagenu rybiego Peptan o średniej masie cząsteczkowej 2000 Da. Jest to surowiec wysokoprzyswajalny, natomiast kolagenu mogłoby być więcej w dawce dziennej. Suplement został wzbogacony o cenne składniki dodatkowe, sprzyjające właściwej syntezie kolagenu: witaminę C i kwas hialuronowy. Atutem tego produktu jest jego przystępna cena i długi okres suplementacji. Intenson Kolagen Morski + hialuron + wit C polecamy w szczególności osobom, które preferują kolagen w tabletce zamiast formy pitnej.

 

Nasza opinia o Intenson Kolagen Morski

Kolagen morski marki Intenson zapewnia długi okres suplementacji przy niskiej cenie. Będzie odpowiedni dla osób poszukujących kolagenu w tabletkach o bardzo prostym składzie. Produkt zawiera wyłącznie hydrolizat kolagenu rybiego Peptan w dawce dziennej 0,995 g (2 kapsułki). To dobre rozwiązanie dla każdego, kto nie przepada za kolagenem do picia i uzupełnia swoją codzienną suplementację innymi produktami.

 

Nasza opinia o Intenson Kolagen Anti-Age

Suplement z kolagenem hydrolizowanym kolagenem pochodzenia zwierzęcego (wołowy lub wieprzowy). Kolagen w tabletkach został wzbogacony o substancje potrzebne do właściwej syntezy białka w organizmie - witaminę C oraz kwas hialuronowy. Pozytywnie oceniamy dość niski dzienny koszt suplementacji, natomiast kolagenu w jednej porcji mogłoby być więcej.

 

Nasza opinia o Intenson Kolagen Better Skin

Better Skin zawiera kolagen pochodzenia zwierzęcego, produkt został wzbogacony o składniki wspierające kondycję skóry, takie jak: kwas hialuronowy w dawce 40 mg, cynk oraz dodatek witaminy C, która wykazuje działanie antyoksydacyjne. 

 

Nasza opinia o Intenson Kolagen Sport

Kolagen w tabletkach pochodzenia wołowego lub wieprzowego dedykowany osobom aktywnym fizycznie. Podobnie jak w poprzednich produktach, atutem jest jest jego niska cena oraz długi okres suplementacji. Oprócz kolagenu w składzie znajduje się również dodatek witaminy C. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium