Kupuję Razem: 0,00 zł

Masażer do twarzy - natychmiastowy efekt liftingu

Masaż twarzy jest ważnym elementem w naszej codziennej pielęgnacji. Pozwala na ujędrnienie skóry oraz wpływa na owal naszej twarzy. Dużą popularnością cieszy się roller do twarzy, który zmniejsza obrzęki i opuchlizny oraz kamień Gua Sha, który daje efekt natychmiastowego liftingu twarzy. Obydwie te propozycje oferuje nam marka PIBU Beauty w zestawie, jak i osobno.

Masażery do twarzy

Kamień Gua Sha Kamień Gua Sha
Producent: PIBU BEAUTY
Nasza cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
Roller z różowego kwarcu Roller z różowego kwarcu
Producent: PIBU BEAUTY
Nasza cena: 149,00 zł
szt.
zobacz więcej

Masażer do twarzy - domowa pielęgnacja twarzy

Masaż kamieniami szlachetnymi wywodzi się ze starożytnych Chin, gdzie pierwotnie miał działanie lecznicze. Masowanie i pocieranie nimi skóry, odblokowywało przepływ enegrii, dzięki czemu służyły do walki z bólem i stanami zapalnymi w organizmie. Z biegiem lat odkryto, że kamienie szlachetne oszlifowane w odpowiednie kryształy, mają działanie upiększające.

Aktualnie rollery do twarzy i kamienie Gua Sha zyskują na swojej popularności, ponieważ charakteryzują się szerokim i pozytywnym oddziaływaniem na skórę, czym urozmaicają codzienną pielęgnację.

 Masażer do twarzy

Rodzaje masażerów do twarzy

Dobry masażer do twarzy to ten, który spełnia nasze oczekiwania co do produktu. Wszystko zależy od tego, jakie efekty chcemy uzyskać, ponieważ masażery mają one różne zastosowania. Równie dobrze, możemy mieć ich pełny zestaw i używać w zależności od potrzeb skóry danego dnia. 

Jakościowe masażery do twarzy są wykonane z oszlifowanych kamieni szlachetnych, a dokładniej jadeitu, kwarcu i ametystu. Każdy z nich ma osobną moc i przeznaczenie związane z metafizyką. Nieważne czy wierzymy w potęgę podświadomości, czy też nie, faktem jest, że kamienie szlachetne mają pozytywny wpływ na naszą skórę i właściwości chłodzące. Masażery do twarzy możemy podzielić ze względu na materiał, z którego są wykonane oraz kształt, który sugeruje nam metodę ich stosowania.

 

Masażery do twarzy dzielone ze względu na materiał wykonania:

  • Jadeitowy masażer do twarzy - wykonany z jadeitu, który najczęściej występuje w kolorze zielonym, z natury jest chłodnym kamieniem. 

Dla osób wierzących w aspekt metafizyczny - jadeit jest kamieniem odpychającym złe myśli, negatywną energię i toksyny, przynosi bogactwo i równowagę. 

 

  • Kwarcowy masażer do twarzy - wykonany z kwarcu różowego, który cieszy się największym zainteresowaniem, przez swój piękny kolor. Jest on cięższym kamieniem od jadeitu i potrafi dłużej utrzymywać chłód. 

Dla osób wierzących w aspekt metafizyczny - różowy kwarc jest kamieniem miłości i radości, pozwala dostrzec piękno świata

 

  • Ametystowy masażer do twarzy - wykonany z ametystu, który jest w kolorze fioletowym lub purpurowym. Również ma właściwości chłodzące. 

Dla osób wierzących w aspekt metafizyczny - ametyst jest kamieniem harmonii, wspiera koncentrację i pomaga walczyć ze stresem

 

  • Inne - do nich zaliczamy masażer do twarzy 3d, elektryczny masażer do twarzy, masażer z igłami, czy innymi wypustkami oraz bańki

 

Masażery do twarzy podzielone ze względu na kształt:

  • Roller do twarzy

Jest to masażer do twarzy wykonany z jadeitu, kwarcu różowego lub ametystu. Jego budowa składa się z rączki zakończonej większym i mniejszym wałkiem. Dzięki właściwościom chłodzącym jego zadaniem jest przede wszystkim zmniejszyć opuchliznę twarzy, czy obrzęki pod oczami. Skóra staje się bardziej promienna i pobudzona, a mięśnie twarzy rozluźnione. Dodatkowo roller do twarzy pozwala na lepsze wtłaczanie kosmetyków w skórę, przez co nasza pielęgnacja staje się dopełniona. Najlepsze efekty przynosi stosowany rano, trzymany wcześniej w lodówce, co maksymalizuje efekt chłodzenia. Stosując roller do twarzy, kierujemy ruchy zawsze ku górze, aby zapobiegać grawitacji.

 

Roller do twarzy

 

  • Kamień Gua Sha

Jest to płytka najczęściej z jadeitu lub kwarcu różowego, oszlifowana w kształt ułatwiający masaż poszczególnych części twarzy. Masaż kamieniem Gua Sha jest zdecydowanie bardziej odczuwalny niż rollerem. Również ma właściwości chłodzące, przez co niweluje obrzęki, ale przede wszystkim działa liftingująco i poprawia kształt twarzy. Przy regularnym stosowaniu zmarszczki stają się mniej widoczne, skóra jest bardziej napięta, a rysy twarzy bardziej podkreślone. Dodatkowo intensywny masaż poprawia krążenie krwi, dzięki czemu skóra jest pełna energii i koloru. Wykonując masaż kamieniem Gua Sha, kierujemy się zawsze ku górze. Dodatkowo pamiętajmy, aby wcześniej nałożyć treściwe serum, krem lub olejek.

Masaż twarzy kamieniem Gua Sha

Masażer do twarzy efekty

Podsumowując efekty, jakie dają nam masażery z kamieni szlachetnych, to znajdziemy ich naprawdę wiele:

  • Zmniejszenie opuchlizny - kamienie szlachetne, dzięki swoim właściwościom chłodzącym pozwalają nam na pozbycie się opuchlizny twarzy, czy obrzęków pod oczami. Zaleca się stosowanie masażerów rano, kiedy nasza skóra jest zmęczona i niewyspana. Aby zwiększyć efekt chłodzenia, dobrze jest przetrzymywać masażery w lodówce. Jest to jedna z największych zalet masażerów, ponieważ nasza skóra z rana otrzymuje zastrzyk energii, nabiera kolorów i staje się promienna. Wszystko to jest za sprawą pobudzenia krążenia w momencie masażu, niwelując tym samym zatory, powodujące opuchliznę. 
  • Lifting - masażery mają na celu poprawę owalu naszej twarzy. Tutaj lepiej sprawdzi się kamień Gua Sha, który pozwala nam wykonać intensywniejszy masaż. Wykonując go regularnie, możemy zniwelować drugi podbródek, uwydatnić żuchwę i kości policzkowe, a nawet unieść górne powieki. W efekcie zmarszczki będą spłycone i mniej widoczne.
  • Lepsze wtłoczenie kosmetyku- masaż twarzy pozwoli nam na lepsze wprowadzenie kosmetyku w skórę.

 

Przeciwwskazania masażerów do twarzy

 

Przeciwwskazania!

Masażery do twarzy są bardzo bezpieczne i przeznaczone do prawie każdej skóry. Nie zaleca się ich stosować podczas aktywnego trądziku, bo może spowodować to jego rozprzestrzenienie się i zaognienie stanów zapalnych. Z dużą ostrożnością do masaży powinny podejść cery naczynkowe i z trądzikiem różowatym, aby nie podrażnić skóry, powodując jeszcze większe zaczerwienienie. Dla tych cer masażery powinny pełnić funkcję tylko chłodzącą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium